SATELITNÍ KAMERA

Satelitní kamera slouží ke kontrole přípojek z hlavního řadu. Odpadá nutnost vstoupit na pozemek majitele. Nejsou nutné ani čistící vstupy u přípojek.

Jedná se o jedinou satelitní kameru na světě, která PRACUJE I V MOBILNÍM REŽIMU. Je totiž naprosto nezávislá na automobilové vestavbě. Na této komfortní mobilitě se významnou měrou podílí KOMPLETNĚ BEZDRÁTOVÉ ŘÍZENÍ a BATERIOVÉ NAPÁJENÍ s kapacitou baterie pro 16 hodin provozu.

MIMOŘÁDNĚ ÚSPORNÉ ZAŘÍZENÍ
V jedné ceně je pojezdový kamerový systém, satelitní kamerový systém a oceněný unikátní tlačný kamerový systém TechWorm. Tlačný i pojezdový systém z této sestavy lze používat odděleně. Ti, kteří již některou z částí systému vlastní, dokoupí pouze další komponenty. Oproti konkurenci jsme se tak snažili ušetřit Vaše finanční prostředky.

Základní technické údaje:
Průměr přípojky: DN100 - DN300
Průměr hlavního řadu: DN250 - DN1200
Délka kabelu satelitní kamery 60 - 100 m.

SATELITNÍ KAMERA
Použití stávajícího pojezdového vozíku

Použití stávajícího pojezdového vozíku

Používáte-li pro svou práci kamerový vozík RV/RN 305 nebo RV/RN 315. Pak již máte jednu část satelitního systému.

Mobilní vozík

Mobilní vozík pro satelitní systém

Celý systém lze narovnat na jeden mobilní vozík a převezete na místo monitoringu. Mobilita je dána použitím lehkých velkokapacitních baterií.

Tlačná kamera TechWorm

Tlačná kamera TechWorm

Součástí satelitní kamery je tlačná kamera TechWorm, kterou využijete na další monitoring malých profilů. Více o tlačném systému TechWorm zde.

Lehký průběh navedení hlavy

Lehký průběh navedení hlavy

Kamerová hlava RTH 34 je tlačena speciálním polohovacím zařízením do přípojky. Ve správném místě obsluha ohnutím přípojkového ramena lehce navede kamerovou hlavu do požadované přípojky.

Bezdrátové ovládání celého systému

Bezdrátové ovládání celého systému

Plně bezdrátové ovládání satelitní kamery včetně synchronizace satelitní kamery s navijákem vozíku. Díky tomu může být prohlídka zobrazena druhému pozorovateli na mobilním telefonu.

Bateriové napájení pro mobilní provoz

Bateriové napájení pro mobilní provoz

Baterie pro napájení satelitní kamery jsou plně kompatibilní s bateriemi tlačné kamery TechWorm. Je možné si pro práci vybrat různou kapacitu baterií a mít tak bezhlučný klidný provoz.

RYCHLE DO PŘÍPOJKY

ÚSPORNÝ PROVOZ

ÚSPĚŠNÝ V TESTECH